Z důvodu neodkladné péče o nemocnou maminku je dočasně na webových stránkách farnosti pravidelně aktualizována pouze záložka "Ohlášky". Ostatní dle možností.

Browse By

POZVÁNÍ PRO RODINY

Jak víme, papež František od slavnosti svatého Josefa vyhlásil rok věnovaný zvláště rodinám a manželstvím. Asi ještě delší čas nebude možnost mimo bohoslužby společně se scházet ve větších počtech. Papežem a jeho spolupracovníky je však připraven hezký program, který je možno prožívat i v jednotlivých rodinách. Vychází z papežovy exhortace Amoris laetitia (Radost z lásky). Zvláště v této době, kdy rodiny čelí různým tlakům z vnějšího světa, je krásné projít společnou pouť, při které budeme společně přemýšlet nad tím, jak je dobře být rodinou. Svěřuji tento program vaší pozornosti. Kéž našim rodinám přinese požehnání, aby byly ještě krásnějším a hlubším zázemím pro každého z nás!

P.S. Pod videem s pozváním otce biskupa naleznete také bližší informace a odkaz na webové stránky s nabízenými materiály.