Z důvodu změny ve vedení duchovní správy je dočasně na webových stránkách farnosti pravidelně aktualizována pouze záložka "Ohlášky". Ostatní dle možností.

Browse By

IDEOLOGIE GENDERU

Je tomu už „nějaký ten pátek“, co se i v našich kostelech podepisovala biskupy podpořená petice proti schválení tzv. Istanbulské úmluvy, která v podstatě podporuje ideologii genderu, do které mají být i v našich zemích postupně uváděny také děti. Řečeno velmi zjednodušeně: Ideologie genderu má stírat rozdíly mezi pohlavími, a to až do té míry, že člověk si sám vybere, zda-li bude muž nebo žena, případně tuto identitu během života třeba i změní.

Máme dlouhé zimní večery. Co třeba si k tomu něco přečíst či poslechnout? Víme o tomto nebezpečí?

ZDE naleznete trochu myšlenkově náročnější pohled Svatého stolce k dané problematice.

ZDE naleznete naopak velmi jednoduchý příklad z Londýna, kam genderová výchova vede.

A ZDE si můžete pustit velmi „lidové“ video se slovem velmi jasného a odvážného hlasu dnešní doby – P. Mariána Kuffy.

A pak přemýšlet…