Z důvodu změny ve vedení duchovní správy je dočasně na webových stránkách farnosti pravidelně aktualizována pouze záložka "Ohlášky". Ostatní dle možností.

Browse By

ADVENT – VÁNOCE 2020

Moji milí,

advent vrcholí, Vánoce se blíží. Jaké budou? Těžko říct. Určitá představa by byla, ale jestli nám ji zhoršující se epidemiologická situce dovolí uskutečnit, toť otázka. Zatím platí informace, které naleznete ZDE Jak se dovíte, na vánoční bohoslužby bude potřeba se přihlásit. Moc prosím: Dodržte pravidla nastavená v příloze a nesnažte se hlásit dříve, než je stanoveno. Přihlašování se uskuteční opravdu pouze telefonicky a až na poslední chvíli, až bude jasné, co a jak vlastně bude, a to takovým způsobem, aby všichni měli stejné šance alespoň některých bohoslužeb se zúčastnit. Víme, že vládní nařízení stále umí překvapit. Tedy předem díky za trpělivost. 🙂