Z důvodu změny ve vedení duchovní správy je dočasně na webových stránkách farnosti pravidelně aktualizována pouze záložka "Ohlášky". Ostatní dle možností.

Browse By

POSTNÍ KAPKY 2020

Doba postní je tady. Jejím cílem je připravit nás na setkání s Pánem. Farnost Dolní Němčí i letos nabízí pastorační aktivitu pro toto období přípravy na velikonoce. „Postní kapky“ jsou každodenní inspirace, které mohou „osvěžit“ náš život.

  • Evangelium a zamyšlení kardinála Tomáše Špidlíka
  • Liturgická modlitba pro daný den
  • Biblický citát s inspirativní myšlenkou
  • O svátosti smíření
  • Otázky ke zpytování svědomí

Prostřednictvím mobilní aplikace, e-mailu, SMS nebo webových stránek můžete každý den dostat krátké inspirace. Více na www.postnikapky.cz. Věříme, že vám i tyto impulzy pomohou dobře prožít postní dobu a dobře se připravit na přijetí svátosti smíření před velikonočními svátky.