Z důvodu změny ve vedení duchovní správy je dočasně na webových stránkách farnosti pravidelně aktualizována pouze záložka "Ohlášky". Ostatní dle možností.

Browse By

FOTOGALERIE DOPLNĚNA – NÁVŠTĚVA TRAMPOLÍNOVÉHO CENTRA

Něco po dětech chtít a něco jim nabídnout – to je filozofie pastorace dětí v naší farnosti. V sobotu 7. prosince 2019 se uskutečnila některými dětmi dlouho očekávaná akce – návštěva Trampolínové arény ENHA Freestyle Ostrava pro děti, které navštěvují vyučování náboženství. Po společné cestě autobusem se děti rozcvičily a šlo se do akce. Nejednalo se však jen o „hopsání“ na trampolínách. Naše parta měla také objednané 2 trenéry, kteří nejen hlídali bezpečnost dětí, ale kteří se také po celou dobu dětem věnovali a učili je dovednostem nejen na trampolínách, ale děti si také mohly vyzkoušet prvky parkouru. Po hodině a půl zdravého pohybu přišlo vhod malé občerstvení a pak už nás jen čekala cesta zpět a jistě také podělení se o zážitky mezi svými nejbližšími. Podívejte se na pár fotek…