Z důvodu změny ve vedení duchovní správy je dočasně na webových stránkách farnosti pravidelně aktualizována pouze záložka "Ohlášky". Ostatní dle možností.

Browse By

BOHOSLUŽBY PRO RODINY S DĚTMI

Pro předběžné plánování rodinných aktivit uvádíme zamýšlená data nedělních bohoslužeb pro rodiny s dětmi s doprovodem instrumentální scholy. V tomto školním roce jsou ještě plánovány na neděle 8. března, 19. dubna a 21. června v 10.30 hod. ve farním kostele sv. Martina v Pusté Polomi. Zveme rodiny s dětmi ze všech obcí farnosti i příznivce z okolí.
Jedná se o předběžný plán. Zvláště vzhledem k dispozicím instrumentální scholy ale může být některý termín i změněn. Ověřte si proto daný termín vždy v nedělních ohláškách nebo ve farním časopisu Přístav (obojí bývá zpravidla k dispozici i na našich webových stránkách).