Browse By

DEN KOSTELŮ ANEB FARNÍ VÝLET

Srdečně zveme všechny na výlet za duchovním obohacením i za poznáním. V neděli 22.9.2019 nás čeká cesta do kostela Narození Panny Marie v Andělské Hoře. Vyjedeme autobusem v 7.30 hod. z Kyjovic od hasičárny, v 7.35 hod. z Pusté Polomi, parkoviště pod kostelem a v 7.40 z Hlubočce – za křižovatkou na Podvihov. Mši svatou oslavíme s místním farním společenstvím v 9.45 hodin, p oté se podél zastavení křížové cesty vydáme vzhůru k poutnímu kostelíku sv. Anny na Annabergu, který nám bude zpřístupněn k prohlídce a společné modlitbě.

Následovat bude přejezd do horských lázní Karlova Studánka, které skýtají dostatek příležitostí k občerstvení nejen u léčivého pramene, ale také v některé z místních restaurací. Odpoledne bude příležitost k individuální prohlídce lázní a okolí, pro turisticky zdatné lze nabídnout trasu na skalní vyhlídku Rolandův kámen či náročnější trasu podél vodopádů Bílé Opavy. A kdo by měl zájem zdolat Praděd, může z Karlovy Studánky vyjet linkovým autobusem na Ovčárnu a k vrcholu dojít 3,5 km p o zpevněné cestě.

Nabídka je veliká, tak neváhejte a vydejte se také. Cena zájezdu: dospělí 200 Kč, děti a mládež 100 Kč, ministranti a schola pravidelně sloužící v našem kostele a kaplích 50 Kč. Platí se při zápisu.

Přihlašujte se do neděle 15. září po bohoslužbách v sakristii. Více také na přiložených plakátcích.