Browse By

FOTOGALERIE DOPLNĚNA – VÝLET DO TRAMPOLÍNOVÉHO CENTRA

Společené výlety dětí z nábožensví jsou již tradicí. Sotva začne nový školní rok, už se dětí ptají, kdy se pojede na výlet a kam? Proto v sobotu 1.12. v Pusté Polomi postával před kostelem hlouček dětí, který pak nastoupil do objednaného autobusu, aby tak všichni vyrazili na již dlouho očekávaný výlet. Po loňském úspěchu jsme opět navštívili trampolínovou arénu ENHA Freestyle v Ostravě Kunčicích. Letos byl zájem dětí ještě větší – přihlásilo se celkem 41 dětí, čímž jsme plně naplnili kapacitu centra a mohly si tak skákání užít jenom pro sebe. Hned po příjezdu se nás ujala paní recepční, aby nám řekla základní informace o centru a předala klíčky od šatny. Po převlečení na nás čekali dva trenéři, kteří se dětem po celou dobu věnovali. Jako první byla společná rozcvička a protažení svalů. Poté už hurá na trampolíny. Ale aby děti neskákaly jen tak, tak je zkušení trenéři naučili pár cviků, sestav a skoků. Pak už následovalo skákání podle vlastních představ. Někteří si jen tak hopsali, jiní využili trenérů, aby se naučili či zdokonalili svoje salta a přemety. Velkou radost měly děti také z doskočiště tvořené molitanovými kostkami. Po hodině a půl hopsání se pak všichni s chutí pustili do svých svačin a dobrot, ať už přinesnými z domova, nebo zakoupený mi v tamním baru. Pak už jen cesta zpátky domů a těšení se na další zajímavý výlet.

Simona Dostálová