Z důvodu změny ve vedení duchovní správy je dočasně na webových stránkách farnosti pravidelně aktualizována pouze záložka "Ohlášky". Ostatní dle možností.

Browse By

FOTOGALERIE DOPLNĚNA – VÝLET DO TV NOE A MINIUNI

Tak jsme zase někam vyrazili. Tentokrát to bylo s 35 žáky z náboženství do Tv Noe a světa miniatur MINIUNI. Prožili jsme společnou cestu, komentovanou prohlídka studií a techniky, během přenosu z Prahy jsme nahlédnutí do režie živého vysílání, slyšeli jsme o tom, jak se dělá vysílání. Neplánovaně jsme se zastavili u nově opravené katedrály a pak už hybaj do MINIUNI, kde je k shlédnoutí 34 modelů významných světových staveb jako je například Eiffelova věž, 7 starodávných divů světa, šikmá věž v Pise, Staroměstská radnice, lanovka na horu Ještěd a jiné. Modely jsou postaveny v měřítku 1:25. Celý areál křižují železniční tratě v měřítku 1:22,5 a mininástupiště Ostrava – Střed. Ke shlédnutí jsou také modely aut, lodí, výstava „Po stopách železničáře“, apod. Jak jsme se měli? Podívejte se!