Browse By

FOTKY Z MINITÁBORA

Máme za sebou letošní minitábor. Nesl název PRO ŽIVOT SVĚTA.
Název minitáboru vznikl z Ježíšových slov „Pro život světa“. On přišel, aby našemu životu tady na zemi dal plný smysl a hlavně aby nám zachránil a daroval věčný život. Ale co Ty? Uměl(a) bys zachránit život? Uměl(a) bys poskytnout první pomoc? Rozpoznal(a) bys, že se o babičku pokouší infarkt a uměl(a) bys jí pomoci? Zachránil(a) bys i sebe? Co bys dělal(a), kdyby na Tobě začalo hořet oblečení? Poradil(a) by sis v zakouřené místnosti? A uměl(a) bys zachránit i duši člověka? I svou duši?
Uvidíš, uslyšíš, vyzkoušíš si. Čeká Tě akční víkend s profesionálními hasiči, lékařkou i farářem, s vedoucími z řad křesťanské mládeže a Tvými (možná i novými) kamarády, hry, zábava i poučení, táborák i písničky, cesta auty, autobusem, vlakem i tramvají, spaní v salesiánském rekreačním středisku mládeže a návštěva záchranářského centra v Ostravě.
Mimochodem: Už jsi viděl(a) zblízka záchranku, vrtulník záchranné služby, hasičskou techniku? Tak to teda uvidíš!
Takový byl slib. A naplnění slibu? Podívejte se do fotogalerie!